Pärnu Endla mängib väikestele nõiduslikku "Sinilindu"

 (1)
01. mai 2013 13:35
Pärnu Endla mängib väikestele nõiduslikku "Sinilindu"
Foto: Endla teater
Pärnu teatris Endla esietendub 4. mail lastelavastus "Sinilind“, mis viib väikesed ja suured vaatajad võluriiki, muinasjutu ja imede maailma ning õpetab, et elada tuleb avatud silmade ja südamega.

Haldjas Berylune annab õele Mytylile ja vennale Tyltylile ülesande otsida üles salapärane Sinilind, kelle omamine raviks terveks haldja haige tütre. Ühtlasi elustab haldjas laste jaoks omapärase reisiseltskonna – Kassi, Koera, Suhkru ja Leiva. Nendega koos otsitakse Sinilindu Mälestustemaalt, Öö paleest, Tuleviku kuningriigist, Valguse templist ja metsast.

Seltskond kohtab sel teekonnal nii oma lahkunud vanaema-vanaisa, veel sündimata lapsi, mitmesuguseid pahesid kui ka rõõmusid ja õnnesid.

Lapsed saavad teada, et Sinilinnu leidmiseks tuleb õppida armastama ka halle linde, sest teinekord võib pärast pikka otsinguretke avastada,
et need kõige paremad ja armsamad asjad on meil juba oma kodus olemas.

Autor: Maurice Maeterlinck
Tõlkija: Indrek Koff
Lavastaja: Ingo Normet (külalisena)
Kunstnik: Liina Unt (külalisena)
Valguskunstnik: Margus Vaigur
Videokujundaja: Argo Valdmaa
Osades: Karin Tammaru, Carmen Mikiver, Helle Kuningas, Triin Lepik, Kaili Viidas, Ireen Kennik, Bert Raudsep, Ago Anderson, Jüri Vlassov, Sten Karpov, Priit Loog, Jaanus Mehikas, Ahti Puudersell.

Mängukava leiad SIIT.

DELFI TÄHEKE

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
 
  KontaktinfoSinu privaatsus Delfis
Copyright © Ekspress Meedia AS. All rights reserved