Uus multikas kinodes: "LEGO film"

 (3)
04. veebruar 2014 10:15
Uus multikas kinodes: "LEGO film"
Foto: kaader multikast
"LEGO film" on esimene täispikk legoseiklus. 3D arvutianimatsiooni peategelane on Emmet, täiesti tavaline ja reegleid järgiv LEGO kuju, keda peetakse ekslikult erakordseks tegelaseks, kelle saatuseks on päästa maailm.

Ta värvatakse erilisse vennaskonda, kes peavad üheskoos peatama õela türanni, aga Emmet pole sellise rännaku jaoks kaugeltki valmis. Filmis on koos populaarsed LEGO kujud ja ka uued tegelased. Fännidele, kes on LEGO uuenduslikest toodetest ja populaarsetest videomängudest juba mitme põlvkonna jagu rõõmu tundnud, pakutakse visuaalselt omanäolist LEGO maailma, mida nad varem näinud ei ole.

Emmeti peamine vastane president Äri, krussis närvidega tegevdirektor, kellel on raske korraga maailma vallutada ja oma eluga hakkama saada.

Emmeti kaaslased rännuteel on vana müstik Vippruvius, karm tšikk nimega Metsik, kes peab Emmetit maailma päästjaks ja on talle teejuhiks, salapärane Batman, LEGO kuju, kellel on Metsikuga ühine minevik, järsk ja toretsev piraat, kes tahab president Ärile kätte maksta, armas tiimiliige, kellel on võimas saladus ning kosmonaut Benny.

Lavastajad Phil Lord ja Christopher Miller ("21 Jump Street", "Taevast sajab lihapalle") kirjutasid stsenaariumi, mis põhineb Dan Hagemani, Kevin Hagemani, Phil Lordi ja Christopher Milleri kirjutatud lool, mis omakorda põhineb LEGO mänguasjadel.

Kinodes alates: 7.02.2014
Filmi pikkus: 1h 30 min

DELFI TÄHEKE

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
 
  KontaktinfoSinu privaatsus Delfis
Copyright © Ekspress Meedia AS. All rights reserved